Ketelaarssmal.jpgLogo_Mart_en_Wilma_Verstegen_Custom.jpgTeugelresort_Custom.jpgbodyvision2_100.jpglogo_ttvuden_Custom.jpg

 

Toerkalender groep 3  2020

 wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Herman Vissers

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand Toerleider(s) Bijzonderheden
1 mrt Zondag 9 u Regelmatigheids rit ??? TTV Uden organisatie
8 mrt Zondag 9 u Openings rit 70 Hans vd Heijden St.Walrick Overasselt
15 mrt Zondag 9 u Alphen Molen 80 Vincent v Casteren De Molen
22 mrt Zondag 8,45u gastenrijdenstocht 80 Hans vd Heijden St.Walrick 
29 mrt Zondag 8 u Deurne tocht 90 Wim v Els Rick v.Bommel Deurne
5 apr zondag 8 u Klein Amerika 90 John Scholtes t Zwaantje Groesbeek
13 apr 2e paasdag 8 u Heusden 100 Jan v Herpen Emmamolen
19 apr Zondag 8 u Vliegveld Welschap 100 Wim v Els Oirschot
25 apr zaterdag 6.45 Koningstocht/Zuid Limburg 110 Gerard V +Wim + Arko + Bert 8:30 uur in Bunde
26 apr Zondag 8 u langs de Maas naar het zuiden 105 Gabri en Bertil Aijen
3 mei Zondag 8 u Oisterwijk 100 John Scholtes Oirschot
10 mei zondag 8 u Grafwegen 100 Herman Vissers Frasselt
17 mei Zondag 8 u Beek Ubbergen 110 Peter Gardien Heksendans – Berg en Dal
21 mei hemelv ?? Postbank 90 Jan van Herpen + Gerard vd B Hoenderloo
24 mei Zondag 8 u Meerlo 110 Herman Vissers Geijsteren
1 juni 2e pinksterdag 8 u Waal & Ouwe-Holle 100 Peter Gardien Heksendans – Berg en Dal
7 juni Zondag 8 u Gezamenlijke tocht 1,2,3,4 Herman Vissers  ??????
14 juni Zondag 8 u Luchtmachttocht 100 Vincent v Casteren Helenaveen
21 juni zondag 8 u Grebbenberg tocht 100 Judith Wijnhoven + Gerard vd Brink Rhenen
28 juni Zondag 7.30u Kevelaer 130 Jan v Herpen Kevelaar
5 juli Zondag 8 u Berg en Dal 100 Jan Nabuurs
12 juli Zondag 8 u Langs De Maas  100 Angelique Scheepmaker Molen Alphen
19 juli Kermisborrel 8 u Groenewoud Meierijstad    100 Jan Nabuurs Gemonde
26 juli Zondag 8 u Pontje Goch 100 Rick van Bommel Siebengewald
2 aug Zondag 8 u Meierijtocht 100 Vincent v Casteren Emmamolen
9 aug Zondag 7 u Reichswald tocht 100 Peter Gardien 
16 aug Zondag 8 u Peeltocht 100 Jan Nabuurs Morgenstond
23 aug Zondag 8 u Ooijpolder 110 Herman John Scholtes Millingen
30 aug Zondag 8 u Rhenen 110 Judith Wijnhoven - Gerard vd Brink Rhenen
6 sept Zondag 8 u Maas en Waal 110 Hans vd Heijden Rossum
13 sept Zondag 8 u Zuiderplastocht 100 Rob Verhoeven Den Toel Olland
20 sept Zondag 8 u Strabrechtse Heide 100 Jan v Herpen
27 sept Zondag 8 u ?????? 100 Gabri en Bertil  ??????
4 okt Zondag 8.30 u Siberië 90 Hans vd Heijden Overloon
11 okt Zondag 8.30 u IJsvogeltocht 85 John Scholtes Lith
18 okt Zondag 9 u Bakel 75 Vincent v Casteren Bakel
25 okt Zondag 9 u Sluitingtocht 70 Rob Verhoeven  Cuijk

 

Heb je vragen of opmerkingen ?

Neem contact met ons op :

secretaris@ttvuden.nl

Aantal bezoekers
1
Online

Facebook TTV Uden

facebook