Toerkalender groep 1  2018

 wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Frank van Driel

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand Toerleider(s) Bijzonderheden
4-mrt zondag 9.00 Regelmatigheids rit ??? Even Resort
11-mrt zondag 08.45 Aarle Rixtel - Son 70 Mart Smits

Haven, Son

fotomoment op de markt 08.45 uur

18-mrt zondag 9.00        Tivoli Kleve Tivoli         (Vertrek vanaf Tivoli) 75 Frank van Driel Kleve, cafe Wanders.
    Verzamelen 08.30 uur      markt Uden
25-mrt zondag 9.00 St Walrick, gezamelijke pauze 80 Mies van Dijk St Walrick
Gezamelijke pauze  10.15 uur
1-apr zondag 8.00 1-de paasdag 90 vrije toertocht
2-apr maandag 8:00              Totenhugel                    (start Siebengewald.) 95/120 Harrie van de Bungelaar Siebengewald
    Verzamelen 07.45 uur      markt Uden
8-apr zondag 8.00 Drunense Duinen 100 Frank van Driel           Rustende Jager               
15-apr zondag 8.00 Berg en Dal Swaantje 100 Jos van Lanen             t Swaantje                      
22-apr zondag 8.00 Oisterwijkse bossen 100 Mies v. Dijk De Oude Smidse Oirschot
27-apr vrijdag 6:45 koningstocht Limburg 125 Gerard Verhoeven / Arko Scheepmakers 8:30 uur in Bunde
     Verzamelen 06.45 uur      markt Uden
29-apr zondag 8.00 Grafwegentocht Swaantje 100 Jos van Sambeek 't Swaantje
6-mei zondag 8.00 Ewijk - SpiegelWaal 105 Frank van Driel 't Swaantje
10-mei donderdag 8.00 Vrije tocht (hemelvaart) 100
13-mei zondag 8.00 Maaslandroute Alphen 100 Mies van Dijk Lith of de Molen Alphen
20-mei zondag 8.00 Vrije tocht Pinksteren 115
27-mei zondag 8.00 Strabrechtse Heide Mierlo 100 Mart Smits Mierlo
3-jun zondag 8.00 Noord-Limburg Geijsteren 115 Esther van Duijnhoven ? Geijsteren
5-jun maandag 8:00 Grebbeberg 110 Joop Wijdeven t Viaduct Rhenen
10-jun zondag 8.00 Tivoli Heksenketel 110 Jos van Lanen de Heksenketel
17-jun zondag 8.00 groep 1-5 (gezamenlijk) 100 Frank van Driel sunset beachclub Best
10.00 uur aankomst op terras
24-jun zondag 8.00 Wellsebrugtocht 100 Mies van Dijk Arcen
1-jul zaterdag 7.00 Grote Kempentocht 160 Gerard Verhoeven/Wim van Els
1-jul zondag 8.00 Beneden-Leeuwen 110 Jos van Sambeek Beneden-Leeuwen
8-jul zondag 8:00 Hoch Elten 130 Harrie van de Bungelaar Hoch Elten
15-jul zondag 8.00 Peeltocht Griendsveen 100 Joop Wijdeven Griendsveen
Na tocht kermisborrel
        12.15 uur bij  Stulpke             op de markt   
22-jul zondag 8.00 Heusdentocht 110 Jan Jacobs Heusden
29-jul zondag 8.00 Bockenrijderstocht 110 Frank v.Driel Landgoed Utrecht
5-aug zondag 8.00 Emmamolentocht 100 Jos van Sambeek Emmamolen Nieuwkuijk
12-aug zondag 8.00 Reichswald 110 Stefan van de Boom Kleve
19-aug zondag 8.00 Noord-Limburg 115 Mies van Dijk Well of Arcen
26-aug zondag 7:30 Emmerich 110 Frank v. Driel Tolkamer
2-sep zondag 8.00 Kerkdriel 100 Stefan van de Boom De Molen Alphen
9-sep zondag 8.00 Grenslandtocht 110 Mart Smits            Hulmerheide                   
16-sep zondag 8.00 Broekhuizen 110 Harrie van de Bungelaar Broekhuizen
23-sep zondag 8.00 Zaltbommel 100 Mart Smits Zaltbommel
30-sep zondag 9.00 Plasmolen Swaantje 100 Bert van Nijnatten t Swaantje
7-okt zondag 9.00 Mierlo 80 Mart Smits Mierlo
14-okt zondag 9.00 st Walrick 80 Harry Meulenhof st Walrick
21-okt zondag 9.00 De 7 Dwergen Cuijk 80 Jos van Sambeek De 7 Dwergen Sint-Agatha
28-okt zondag 9.00 Son 70 Mies van Dijk Haven, Son