Onderstaand de Toerkalender 2011 voor de C-Groep, deze wordt onderhouden door Nico de Bont:
Datum Naam tocht Km Tijd Pauzeadres Toerleiders
6-mrt Regelmatigheidsrit ? 01-09-00 de Pier Uden
13-mrt Openingsrit 55 01-09-00 de 3 Sterren - Demen Theo
20-mrt Dungesebrug 60 01-09-00 de Fuik Berlicum Nico en Alfons
27-mrt Land van Cuijk 70 01-09-00 Lunchroom Cuijk Mari H. en Riny
3-apr Oirschot 90 01-08-30 de Bollen Oirschot Tonnie + Douwe
10-apr Plasmolentocht 85 01-08-30 de Zwaan Groesbeek Gerard en Peter
17-apr Kappellekesroute 80 01-08-30 de Schuif Gemonde Tineke en Han
25-apr Ma Groesbeek 90 01-08-30 de Oude Molen Mari F. en Douwe
30-apr Za Koninginnerit 110 01-08-30 Bunde TTV Uden
1-mei Museumtocht 95 01-08-30 Museumzicht Overloon Nico en Alfons
8-mei Spiektocht 90 01-08-30 7 Dwergen St. Agatha Marjan en Tineke
15-mei Maas en Waaltocht 90 01-08-30 Riny en Mari H.
22-mei Geijsteren 90 01-08-30 t Trefpunt Douwe en Mari F.
29-mei Bockerijder 120 01-08-00 de Bockerijder Marjan en Edo
2-jun Do Kevelaer 130 01-08-00 Douwe en Nico
5-jun Drunense Duinen 90 01-08-30 de Rustende Jager Han en Peter
13-jun Ma Reichswald 01-08-30 zur Grenze Gerard en Douwe
19-jun IJsselstein 100 01-08-30 Roelanzia Mari H. en Riny
26-jun Mortelentocht 90 01-08-30 Lies en ?
3-jul Empeltocht 96 01-08-30 Douwe en Tonnie
10-jul Mierlotocht 90 01-08-30 t Tapperijke Mierlo Peter en Mari F.
17-jul Zaltbommel 110 01-08-00 Het Luifeltje Marjan en Edo
24-jul Ooijpolder 110 01-08-00 Han
31-jul Strabrechtse Heide 100 01-08-30 de Barrier Geldrop Riny en Mari H.
7-aug Berendonck 95 01-08-30 Aad Pieterse
14-aug Oisterwijk 90 01-08-30 Nachtegaaltje Nico en Ria
21-aug Welschaproute 95 01-08-30 Riny en Mari H.
28-aug Esch Haaren 90 01-08-30 Café Michels Nico en Ria
4-sep Boxmeer 90 01-08-30 v.d. Westelaken Mari F. en Marjan
11-sep Nederrijn 120 01-08-00 Hofhouding Buren Tineke en Peter
18-sep Ooijpolder 110 01-08-00 Han
25-sep Rivierentocht 90 01-08-30 Alphense Molen Han en Douwe
2-okt Maastocht 85 01-09-00 Gerard en Douwe
9-okt Bakel 80 01-09-00 de Zwaan Nico en Ria
16-okt St. Oedenrode 75 01-09-00 Oud Rooij Han en Lies
23-okt Eindhoven 65 01-09-00 Comigo Nuenen Aad en Nico
30-okt Afsluitingstocht 60 01-09-00 Tineke