Onderstaand de Toerkalender 2010 voor de B-Groep, deze wordt onderhouden door Wim van Els:
Datum Dag Naam tocht KM Tijd Koffie adres Toerleider
07-mrt Regelmatigheidsrit 01-09-00 De Pier Uden (Bert + Thijs)
14-mrt Openingsrit 70 01-09-00 7 Dwergen, St. Agatha Edo Sander + Leo v Berkel
21-mrt Zuiderplastocht 80 01-09-00 Gemonde Jan Nabuurs + Jan Vogels
28-mrt Oisterwijk 95 01-08-30 Wim van Els + Anko + Chris
05-apr MA Grafwegen 100 01-08-00 Zur Grenze Herman Vissers + Leo Abels
11-apr Peeltocht 100 01-07-45 Griendtsveen Edo + Erwin vd Acker
18-apr Berg en Dal 100 01-07-45 De Oude Molen Martin vd Berg +Thijs
25-apr * Maas & Peel 100 01-07-45 Vierlingsbeek Theo Raaijmakers + Leo v B
30-apr VR Zuid-Limburg 110-125 01-06-45 Vertrek 8.30 u Bunde Sef, Gerard, Peter, Michiel
02-mei Heusden 100 01-07-45 Nieuwkuykse molen Bert Tiebosch + Chris
09-mei * Poldertocht 100 01-07-45 Guido + Erwin + Gerard Mienis
13-mei DO Viaductentocht 100 01-07-45 Linden Leo Abels + Bert
16-mei Meierijtocht 100 01-07-45 Emmamolen Jan van der Aalsvoort + Jan N
24-mei MA Grebbeberg 130 01-07-30 Rhenen Edo
30-mei Meerlo 110 01-07-45 Meerlo Herman Vissers + Henk
06-jun Beek Ubbergen 110 01-07-45 Berg en Dal Peter Gardien + Erwin
13-jun Rondje Kleve 110 01-07-45 Kleve Theo + Leo v B.
20-jun Betuwetocht 100 01-07-45 Wamel Bert + Herman Hermsen
27-jun Kevelaer 130 01-07-30 Kevelaer Jan vd A + Peter Mourmans
04-jul Ooijpolder 115 01-07-45 Millingen Bert Tiebosch + Herman H.
9/11 juli Reipertswiller Jan Vogels
11-jul Grenslandtocht 100 01-07-45 Hulmerheide Theo + Leo v B + Edo
18-jul Maas en Waal 110 01-07-45 Gouden Molen, Rossum Martin + Thijs van Duijnhoven
25-jul Jokertocht 100 01-07-45 Gerard Mienis
01-aug Strabrechtse Heide 110 01-07-45 Heeze Jan Nabuurs
08-aug Well 110 01-07-45 Aijen Herman Vissers
15-aug Oirschot 100 01-07-45 Edo + Leo v B.
22-aug Bockenrijder 120 01-07-45 Esbeek Leo A. + Chris Kuipers
29-aug t Pontje 110 01-07-45 Hulmerheide Leo v B. + Theo Raaijmakers
05-sep Reichswald 110 01-07-45 Jan vd Aalsvoort + Peter G.
11-sep ZA Amstel Gold route Chris + Peter M
12-sep Waal-Ouwe Holle 110 01-07-45 t Zwaantje Guido (Kasseien) Cayseele
19-sep Noord-Limburg 110 01-07-45 Meerlo Theo + Leo v B.
26-sep St. Oedenrode 100 01-07-45 Olland Jan Vogels
03-okt St. Jacobustocht 90 01-08-00 Vessem Guido + Ton vd Berg
10-okt Klein Amerika 90 01-08-30 De Oude Molen Leo Abels + Bert Tiebosch
17-okt Siberië 80 01-09-00 De Molen Milheeze Martin + Thijs
24-okt Land van Cuyk 70 01-09-00 Herman V. + Anko
31-okt Sluitingstocht 60 01-09-00 Bert Tiebosch + Thijs
* Kopposities continu wisselen (iedere km)