Toerkalender 2014 groep B
Datum Dag Naam tocht Afstand Tijd Koffie adres Toerleider(s)
02-mrt Zondag Regelmatigheids rit ??? 01-09-00 de Pier Joop + Henk
09-mrt Zondag Openings rit 70 01-09-00 7 Dwergen Cuijk Leo v Berkel + Jaap de Smit
16-mrt Zondag Deurne tocht 85 01-09-00 Markt Deurne Leo Abels + Mart vd Berg
23-mrt Zondag Klein Amerika 90 08:30:00 t Zwaantje Groesbeek Wim v Els + Herman Hermsen
30-mrt Zondag Maas & Peel 90 08:30:00 koffiehuis v.Beek Theo Raaijmakers + Leo.v.Berkel
06-apr Zondag Peeltocht 100 01-08-00 Morgenstond Jan Vogels + Henk Marinussen
13-apr Zondag Berg en Dal 100 01-08-00 de Molen Wim v Els + Mari Franssen
21-apr Maandag Alphen molen 100 01-08-00 Alphen Leo v Berkel +Theo Raaijmakers
26-apr Zaterdag Zuid-Limburg 100 6,45 vertrek 8.30 Bunde Peter Gerard
27-apr. Zondag Drunense Duinen 100 01-08-00 De Rustende Jager Jan v. d. Aalsvoort + Marc v. Riet
04-mei Zondag Grafwegen 100 01-08-00 Herman Vissers + Hans v.Delst
11-mei Zondag Heusden 100 01-08-00 Emmamolen Chris Kuipers + Joop v/d Wiel
18-mei Zondag Wellschap 100 01-08-00 Oirschot Leo Abels + Jaap de Smit
25-mei Zondag Beek Ubbergen 110 01-08-00 Heksendans Berg en Dal Peter Gardien + Gert vd Hoven
29-mei Donderdag Betuwetocht 105 01-08-00 Veerhuis Wamel Bert Tiebosch + Leo Abels
01-jun Zondag Meerlo 110 01-08-00 Oud Meerlo Herman Vissers + Hans.v.Delst
9-jun Maandag Vliegvelden tocht 100 01-08-00 Malden Peter Mourmans + Bart vd Heijden
15-jun Zondag Molentocht Alpen 100 01-08-00 alle groepen A-B-C Hans vd Wetering + Chris Kuijpers
22-jun Zondag Luchtmachttocht 105 01-08-00 Vredepeel Hans vd Wetering + Chris Kuijpers
29-jun Zondag Reichswald tocht 105 01-08-00 ? Peter Gardien + Wim v Els
06-jul Zondag Oisterwijkse bossen 100 01-08-00 Oirschot Joop v/d Wiel + Bart v.d.Heijden
13-jul Zondag Well 100 01-08-00 Aijen Herman Vissers + Jaap de Smit
20-jul Zondag Berg en Dal tocht 100 01-08-00 Groesbeek Thijs v Duijnhoven
27-jul Zondag Meijerijtocht 100 01-08-00 Emmamolen Jan v Aalsvoort + Hans vd Wetering
03-aug Zondag Bockenrijder 120 01-08-00 Esbeek Mari Fransen + Herman Vissera
10-aug Zondag Ommel tocht 100 01-08-00 Liessel Chris Kuipers + Jan Vogels
17-aug Zondag Kevelaer 120 01-08-00 Kevelaer Peter Mourmans + Jan van Aalsvoort
24-aug Zondag Ooijpolder 105 01-08-00 Millingen Herman Hermsen + ?
27-aug Woensdag IJssel-Berkeltocht 135 div stops B.Tiebosch+L. Abels+E. Sander
31-aug Zondag Zaltbommel tocht 100 01-08-00 t Luifeltje Gert vd Hoven + Peter Gardien
07-sep Zondag St Oedenrode 100 01-08-00 Olland Jan Vogels
14-sep Zondag Maas en Waal 100 01-08-00 Rossum Mart vd Berg + Thijs van Duijnhoven
21-sep Zondag Grenslandtocht 100 01-08-00 Siebengewald Theo Raaijmakers + Leo v.Berkel
28-sep Zondag Pontje Goch 100 01-08-00 Hulmerheide Mart vd Berg +Theo Raijmakers
05-okt Zondag Oisterwijk 85 08:30:00 Oisterwijk 'd Linde Chris Kuijpers + Marc van Riet
12-okt Zondag Siberië 85 08:30:00 Vredepeel Wim van Els + Joop v/d Wiel
19-okt Zondag Land van Cuijk 70 01-09-00 Rijkevoort Herman Vissers + Hans v Delst
26-okt Zondag Sluitingstocht 70 01-09-00 Bakel Thijs v Duijnhoven + Bert Tiebosch
Deze kalender van groep B wordt gemuteerd door Hans van Delst.
Voor wijzigingen en of/aanpassingen kunt u met Hans contact opnemen.