Toerkalender A groep 2016
  Datum Dag Naam tocht Afstand Tijd Koffie adres Toerleider(s)
  6-mrt zondag Regelmatigheids rit ??? 9.00 de Pier
  13-mrt zondag Aarle Rixtel - Son 70 9:00 Haven, Son Gerard Verhoeven/Theo vd. Berg
  20-mrt zondag A.B,C groep (gezamenlijk) 90 9.00 Niftrik Theo Verheij/Ben Cuppen
  27-mrt zondag 1e paasdag   9.00 vrije toertocht  
  28-mrt maandag Poldertocht 80 9.00 De Molen Alphen Jos van Lanen/Douwe
  3-apr zondag Berg en Dal 90 8.00 t Swaantje Ben Cuppen/Douwe
  10-apr zondag Drunense Duinen 100 8.00 Rustende Jager Frank van Driel/ Gerard Verhoeven
  17-apr zondag Oisterwijkse bossen 100 8.00 De Oude Smidse Oirschot Gerard Verhoeven/Mies v. Dijk
  24-apr zondag Grafwegentocht 100 8.00 ''t Swaantje Jos van Sambeek/ Lambert Wijdeven
  30-apr zaterdag Koningstocht Limburg 125 6:45 8:30 uur in Bunde Gerard Verhoeven en ?
  1-mei zondag Maaslandroute 100 8.00 Lith Mies van Dijk/Hennie Kaak
  5-mei donderdag Vrije tocht (hemelvaart) 100 8.00    
      Ardennentraining        
  8-mei zondag de Oversteek - Tivoli 100 8.00 Tivoli Frank van Driel/ Vincent van Casteren
  15-mei zondag Vrije tocht (Pinksteren)   8.00    
  16-mei maandag Grebbetocht 115 8.00 t Viaduct Rhenen Lambert Wijdeven/Joop Wijdeven
  22-mei zondag Tivoli 110 8.00 de Heksenketel Gerard Verhoeven/Douwe
  29-mei zondag Vessemtocht 100     Jan van Geelkerken/Theo vd.Berg
  4-jun zaterdag Grote Kempentocht 160 7:00   Gerard Verhoeven/Ben Cuppen
  5-jun zondag Beneden-Leeuwen 110 8:00 Beneden-Leeuwen Jos van Sambeek/Ben Cuppen
  12-jun zondag A.B,C groep (gezamenlijk) 100 8.00 De molen Alphen Jos van Lanen/Hennie Kaak
  19-jun zondag Heusdentocht 110 8.00 Heusden Gerard Verhoeven/Lambert Wijdeven
  26-jun zondag Peeltocht 100 8.00 Griendsveen Ben Cuppen/Mies van Dijk
  3-jul zondag Bockenrijderstocht 110 8.00 Landgoed Utrecht Frank v.Driel/Jan Jacobs
  10-jul zondag Emmamolentocht 100 8.00 Emmamolen Nieuwkuijk Hennie Kaak/Henk vd. Hoogen
  17-jul zondag Reichswald 110 8.00 Kleve Mies van Dijk/Frank van Driel
  24-jul zondag Noord-Limburg 115 8.00 Well of Arcen Ben Cuppen/Theo vd. Berg
  31-jul zondag Waalwijk 110 8.00   Gerard Verhoeven/Henk vd. Hoogen
  7-aug zondag Duffel Emmerich Ooypolder 130 7.30 Tolkamer Frank v. Driel/Jan Jacobs
  14-aug zondag Grenslandtocht 115 8.00 Hulmerheide Mart Smits/ Lambert Wijdeven
  21-aug zondag Broekhuizen 110 8.00 Broekhuizen Ben Cuppen/Gerard Verhoeven
  28-aug zondag Zaltbommel 100 8.00 Zaltbommel Mart Smits/Henk vd. Hoogen
  4-sep zondag Plasmolen 100 8.00 t Swaantje Lambert Wijdeven/ Jos v. Sambeeek
  11-sep zondag Stokkum 125 7:30 Hoog Elten Frank van Driel/Theo Verheij
  18-sep zondag Wellsebrugtocht 100 8.00 Arcen Lambert Wijdeven/Mies van Dijk
  25-sep zondag Strabrechtse Heide 100 8.00 Mierlo Mart Smits/Gerard Verhoeven
  2-okt zondag Noord Limburg 90 9.00 Well Ben Cuppen/Lambert Wijdeven
  9-okt zondag Berg en Dal 80 9.00 t Swaantje Jan Jacobs/Mart Smits
  16-okt zondag st Waldrick 80 9.00 st Waldrick Theo vd. Berg / Ben Cuppen
  23-okt zondag Son 80 9.00 Haven, Son Henk van de Hoogen/ Jan v Geelkerken
  30-okt zondag Sluitingtocht 70 9.00 De 7 Dwergen Sint-Agatha Jos van Sambeek/Henk vd. Hoogen
  Wijzigingen/ruilen van tochten altijd overleggen met collega toerleider(s)
    gezamelijke koffiestop          
  def. 19 feb.