Toerkalender groep 2  2018

wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Ben Cuppen

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand Toerleider(s) Bijzonderheden
4-mrt zondag 9.00 Regelmatigheids rit ??? Teugel Resort
11-mrt zondag 08:45 Son 70 Ben Cuppen

Haven, Son

fotomoment op de markt 08.45 uur

18-mrt zondag 9.00 Poldertocht via veerpont Alphen 80 Hennie Kaak De Molen Alphen
25-mrt zondag 9.00 Walrick (alle goepen) …/ Ben Cuppen St Walrick
Gezamelijke pauze  10.15 uur
1-apr zondag 8.00 1-de paasdag 90 vrije toertocht
2-apr maandag 8.00 Berg en Dal Swaantje 90 Theo Verheij t Swaantje                      
8-apr zondag 08:00 Peeltocht Griendsveen 100 Gerard Verhoeven Griendsveen
15-apr zondag 8.00 Drunense Duinen 100 Henk van de Hoogen Rustende Jager            
22-apr zondag 8.00 Oisterwijkse bossen 100 Gerard Verhoeven De Oude Smidse Oirschot
27-apr Vrijdag 06:45 koningstocht Limburg 125 Gerard Verhoeven / Arko Scheepmakers 8:30 uur in Bunde
29-apr zondag 8.00 Grafwegentocht Swaantje 100 Tonnie van Kuijk 't Swaantje
6-mei zondag 8.00 Maaslandroute Alphen 100 Ben Cuppen
Molen Alphen
10-mei donderdag 8.00 Vrije tocht (hemelvaart) 100
13-mei zondag 8.00 Strabrechtse Heide 100 Gerard Verhoeven Mierlo
20-mei zondag 8.00 Vrije tocht Pinksteren 115
21-mei maandag 8.00 Grebbeberg 110 Lambert Wijdeven het Viaduct
27-mei zondag 8.00 Beneden-Leeuwen 110 Tonnie van Kuijk Beneden-Leeuwen
3-jun Zondag 8.00 Wellsebrugtocht 100 Henny Kaak Arcen
10-jun zondag 8.00 Reichswald 110 ???
17-jun zondag 8.00 groep 1-5  (gezamenlijk) 100 sunset beachclub Best
10.00 uur aankomst op terras
24-jun zondag 08:00 Bockerijderstocht 110 Gerard verhoeven
Langgoed Utrecht
1-jul zondag 8.00 Noord-Limburg Geijsteren 115 Ben Cuppen Geijsteren
8-jul zondag 08:00 Vessemtocht 100 Theo van den Berg /Gerard Verhoeven Vessem
15-jul zondag 08:00 Waaltocht 110 Arko Scheepmaker Tivoli
22-jul zondag 8.00 Heusdentocht 110 Lambert Wijdeven
Heusden
29-jul zondag 8.00 Peeltocht Griendsveen 100 Henk vd.Hoogen Griendsveen
5-aug zondag 8.00 Emmamolentocht 100 Henny Kaak Emmamolen Nieuwkuijk
12-aug zondag 8.00 Beneden Leeuwen
110 Jos van Sambeek
Beneden Leeuwen
19-aug zondag 8.00 Kerkdriel 110 Henk van den Hoogen
De Molen Alphen
26-aug zondag 8.00 Reichswald 110 Arko Scheepmaker Kleve
2-sep zondag 8.00 Grenslandtocht 110 Gerard Verhoeven  Well
9-sep zondag 08:00 Grebbeberg 100 Lambert Wijdeven
t Viaduct Rhenen
16-sep zondag 8.00 Om Venray
110 Ben Cuppen
Geijsteren
23-sep zondag 8.00 Plasmolen Swaantje 100 Arko Scheepmaker t Swaantje
30-sep zondag 8.00 Zaltbommel 100 Gerard Verhoeven
Zaltbommel
7-okt zondag 9.00 Mierlo 80 Theo vd Berg Mierlo
14-okt zondag 9.00 st Waldrick 80 Ben Cuppen st Waldrick
21-okt zondag 9.00 De 7 Dwergen Cuijk 80 Jos van Sambeek
De 7 Dwergen Sint-Agatha
28-okt zondag 9.00 Son 70 Henk vd Hoogen Haven, Son