Toerkalender groep 3  2018

wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Herman Vissers

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand Toerleider(s) Bijzonderheden
4 mrt Zondag 9 u Regelmatigheids rit ??? TTV Uden organisatie Teugel Resort 
11 mrt Zondag 08.45 u Openings rit 70 Wim + Gerard vd Sluis

St.Walrick Overasselt

fotomoment op de markt 08.45 uur

18 mrt Zondag 9 u Alphen Molen 80 John + Peter Sneepels
25 mrt Zondag 08.45 u gastenrijdenstocht 80 Harrie Langerhuizen + Rob St Walrick
Gezamelijke pauze  10.15 uur
2 apr 2e paasdag 8 u Deurne tocht 90 Marc + Thijs v Duynhoven Deurne
8 apr Zondag 8 u Heusden 100 Chris Kuipers+ Marc van Riet Emmamolen
15 apr Zondag 8 u Klein Amerika 100 Wim + Hans vd Heijden + Tonnie t Zwaantje Groesbeek
22 apr zondag 8 u Rooi 100 Jan Vogels + Angelique Toel
27 apr Vrijdag  6.45 Zuid Limburg 110 Gerard V +Wim + Arko + Bert 8:30 uur in Bunde
29 apr Zondag 8 u Vliegveld Welschap 100 Leo Abels + Thijs oirschot
6 mei zondag 8 u Grafwegen 100 Herman Vissers + Marc Frasselt
10 mei hemelv ?? Postbank 90 Jan van Herpen + Gerard Hoenderloo
13 mei Zondag 8 u Oisterwijk 100 Marc + Tonnie Claassen oirschot
21 mei 2e pinksterdag 8 u Beek Ubbergen 110 Peter Gardien + Vincent Heksendans – Berg en Dal
27 mei Zondag 8 u Meerlo 110 Herman + Rob Verhoeven Geijsteren
3 juni Zondag 8 u Grebbenberg tocht 100 Judith Wijnhoven + Gerard vd Brink Rhenen
10 juni Zondag 8 u Waal & Ouwe-Holle 100 Perter Gardien + Vincent Heksendans – Berg en Dal
17 juni Zondag 8 u Sunrise Beachclub ABC Herman Vissers + Jan v Herpen sunset beachclub Best
10.00 uur aankomst op terras
24 juni Zondag 8 u Luchtmachttocht 100 Chris Kuipers + Marc v.Riet Helenaveen
1 juli Zondag 8 u Berg en Dal 100 Jan Nabuurs + Chris Heksendans – Berg en Dal 
8 juli Zondag 7.30 Kevelaer 130 Jan vd. Aalsvoort Kevelaer
15 juli Kermisborrel 8 u Langs De Maas 100 Rob + Angelique Scheepmaker Molen Alphen
22 juli Zondag 8 u Oisterwijk  100 Marc + Tonnie Claassen  oirschot 
29 juli Zondag 8 u Ooijevaarstocht 100 Leo Abels + Thijs v Duynhoven Veerhuis
5 aug Zondag 8 u Meierijtocht 100 Jan vd Aalsvoort + Tonnie Emmamolen
12 aug Zondag 8 u Reichswald tocht 100 Peter Gardien + Gerard
19 aug Zondag 8 u Peeltocht 100 Jan Vogels + Jan Nabuurs Morgenstond
26 aug Zondag 8 u Ooijpolder 110 Herman Vissers + Hans vd H. Millingen??
29 aug Woensdag 8,30 u IJsselberkeltocht 135 Bert Leo Heerenberg
2 sept Zondag 8 u Maas en Waal 105 Thijs + Hans vd Heijden Rossum
9 sept Zondag 8 u Zuiderplastocht 100 Rob + Marc Den Toel Olland
16 sept Zondag 8 u Pontje Goch 100 Vincent + Angelique ??
23 sept Zondag 8 u Geijsteren 100 Bart van der Heijden Geijsteren
30 sept Zondag 8 u Strabrechtse Heide 100 Jan v Herpen + Peter S + John de Wolf
7 okt Zondag 8.30 u Siberië 90 Wim van Els + Tonnie
14 okt Zondag 8.30 u IJsvogeltocht 85 Chris Kuipers + Marc v.Riet Lith
21 okt Zondag 9 u Bakel 75 Wim + Thijs v.Duynhoven Bakel
28 okt Zondag 9 u Sluitingtocht 70 Herman Vissers + Rob Verhoeven Horizon Cuijk