Toerkalender Groep - A 2017

Datum Dag Naam tocht Afstand Tijd Koffie adres Toerleider(s)
05-mrt zondag Regelmatigheids rit ??? 9.00 De Vrije Teugel
12-mrt zondag Aarle Rixtel - Son 70 9.00 Haven, Son Theo vd. Berg
19-mrt zondag Niftrik 80 9.00 Niftrik Jan van Geelkerken/Ben Cuppen
26-mrt zondag Poldertocht via veerpont Alphen 80 9.00 De Molen Alphen Ben Cuppen
02-apr zondag Berg en Dal Swaantje 90 8.00 t Swaantje Jos van Lanen/Lambert Wijdeven
09-apr zondag Peeltocht Griendsveen 100 8.00 Griendsveen Mies van Dijk/Ben Cuppen
16-apr zondag 1-de paasdag 90 8.00 vrije toertocht  
17-apr maandag Drunense Duinen 100 8.00 Rustende Jager Frank van Driel
23-apr zondag Oisterwijkse bossen 100 8.00 De Oude Smidse Oirschot Mies v. Dijk
29-apr zaterdag koningstocht Limburg 125 06:45 8:30 uur in Bunde Gerard Verhoeven en ?
30-apr zondag de Oversteek - Pannerden 115 8.00 't Swaantje Frank van Driel//
07-mei zondag Grafwegentocht Swaantje 100 8.00 't Swaantje Jos van Sambeek/ Lambert Wijdeven
14-mei zondag Maaslandroute Alphen 100 8.00 Lith of de Molen Alphen Mies van Dijk/Hennie Kaak
21-mei zondag Noord-Limburg Geijsteren 115 8.00 Geijsteren Ben Cuppen/Theo vd. Berg
25-mei donderdag Vrije tocht (hemelvaart) 100 8.00    
28-mei zondag Strabrechtse Heide Mierlo 100 8.00 Mierlo Mart Smits/Gerard Verhoeven
04-jun zondag Vrije tocht Pinksteren 115 8.00    
05-jun maandag Grebbeberg 110 8.00 t Viaduct Rhenen Lambert Wijdeven/Joop Wijdeven
11-jun zondag Tivoli Hekesenketel 110 8.00 de Heksenketel Gerard Verhoeven
18-jun zondag A.B,C groep (gezamenlijk) 100 8.00 Park Stapelen5281 EH  
25-jun zondag Wellsebrugtocht 100 8.00 Arcen Lambert Wijdeven/Mies van Dijk
01-jul zaterdag Grote Kempentocht 160 7.00   Gerard Verhoeven/Wim van Els
02-jul zondag Beneden-Leeuwen 110 8.00 Beneden-Leeuwen Jos van Sambeek/Ben Cuppen
09-jul zondag Vessemtocht 100 8.00 Vessem Jan van Geelkerken/Theo vd.Berg
16-jul zondag Heusdentocht 110 8.00 Heusden Lambert Wijdeven
23-jul zondag Peeltocht Griendsveen 100 8.00 Griendsveen Ben Cuppen/Mies van Dijk
30-jul zondag Bockenrijderstocht 110 8.00 Landgoed Utrecht Frank v.Driel/Jan Jacobs
06-aug zondag Emmamolentocht 100 8.00 Emmamolen Nieuwkuijk Hennie Kaak/Henk vd. Hoogen
13-aug zondag Reichswald 110 8.00 Kleve Mies van Dijk/Frank van Driel
20-aug zondag Noord-Limburg 115 8.00 Well of Arcen Ben Cuppen/Theo vd. Berg
27-aug zondag Ooypolder 130 7.30 Tolkamer of Millingen Frank v. Driel/Jan Jacobs
03-sep zondag Kerkdriel 100 8.00 De Molen Alphen Mies van Dijk/Hennie Kaak
10-sep zondag Grenslandtocht 110 8.00 Hulmerheide Mart Smits/ Lambert Wijdeven
17-sep zondag Broekhuizen 110 8.00 Broekhuizen Ben Cuppen/Gerard Verhoeven
24-sep zondag Zaltbommel 100 8.00 Zaltbommel Mart Smits/Henk vd. Hoogen
01-okt zondag Plasmolen Swaantje 90 9.00 t Swaantje Lambert Wijdeven/ Jos v. Sambeeek
08-okt zondag Mierlo 80 9.00 Mierlo Gerard Verhoeven/Mart Smits
15-okt zondag st Waldrick 80 9.00 st Waldrick Theo vd. Berg/ Ben Cuppen
22-okt zondag De 7 Dwergen Cuijk 80 9.00 De 7 Dwergen Sint-Agatha Jos van Sambeek
29-okt zondag Son 70 9.00 Haven, Son Henk van de Hoogen/ Jan v Geelkerken
Wijzigingen/ruilen van tochten altijd overleggen met collega toerleider(s) Doorgeven aan Ben Cuppen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.