Ketelaarssmal.jpgWillems-Verstegen_Miniatuur.pngbodyvision2_100.jpglogo_ttvuden_Custom.jpg

 

Toerkalender groep 3  2021

 wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Herman Vissers

Vanwege het corona virus is het fietsen in groepen nog niet toegestaan. We houden ons aan de richtlijnen van de NTFU. De start van het seizoen zal dan ook niet zijn op 7 maart. 

 

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand Toerleider(s) Bijzonderheden
7 mrt Zondag 9 u Regelmatigheids rit ??? TTV Uden organisatie
14 mrt Zondag 9 u Openings rit 70 Hans vd Heijden St.Walrick Overasselt
21 mrt Zondag 9 u Alphen Molen 80 Vincent v Casteren De Molen
28 mrt Zondag 8,45u gastenrijdenstocht 80 Hans vd Heijden St.Walrick 
29 mrt Zondag 8 u Deurne tocht 90 Wim v Els Rick v.Bommel Deurne
5 apr 2e paasdag 8 u Klein Amerika 90 John Scholtes t Zwaantje Groesbeek
11 apr zondag 8 u Heusden 100 Jan v Herpen Emmamolen
18 apr Zondag 8 u Vliegveld Welschap 100 Wim v Els Oirschot
24 apr zaterdag 6.45 Koningstocht/Zuid Limburg 110 Gerard V +Wim + Arko + Bert 8:30 uur in Bunde
25 apr Zondag 8 u langs de Maas naar het zuiden 105 Gabri en Bertil Aijen
2 mei Zondag 8 u Oisterwijk 100 John Scholtes Oirschot
9 mei zondag 8 u Grafwegen 100 Herman Vissers Frasselt
13 mei hemelv ?? Postbank 90 Jan van Herpen + Gerard vd B Hoenderloo
16 mei Zondag 8 u Beek Ubbergen 110 Peter Gardien Heksendans – Berg en Dal
24 mei 2e pinksterdag 8 u Meerlo 110 Herman Vissers Geijsteren
30 mei zondag 8 u Waal & Ouwe-Holle 100 Peter Gardien Heksendans – Berg en Dal
6 juni Zondag 8 u Gezamenlijke tocht 1,2,3,4 Herman Vissers  ??????
13 juni Zondag 8 u Luchtmachttocht 100 Vincent v Casteren Helenaveen
20 juni zondag 8 u Grebbenberg tocht 100 Judith Wijnhoven + Gerard vd Brink Rhenen
27 juni Zondag 7.30u Kevelaer 130 Jan v Herpen Kevelaar
4 juli Zondag 8 u Berg en Dal 100 Jan Nabuurs
11 juli Zondag 8 u Langs De Maas  100 Angelique Scheepmaker Molen Alphen
18 juli Kermisborrel 8 u Groenewoud Meierijstad    100 Jan Nabuurs Gemonde
25 juli Zondag 8 u Pontje Goch 100 Rick van Bommel Siebengewald
1 aug Zondag 8 u Meierijtocht 100 Vincent v Casteren Emmamolen
8 aug Zondag 8 u Reichswald tocht 100 Peter Gardien 
15 aug Zondag 8 u Peeltocht 100 Jan Nabuurs Morgenstond
22 aug Zondag 8 u Ooijpolder 110 Herman John Scholtes Millingen
29 aug Zondag 8 u Maas en Waal 110 Hans vd Heijden Rossum
5 sept Zondag 8 u Geijsteren 100 Judith Wijnhoven + Gerard vd Brink Geijsteren
12 sept Zondag 8 u Zuiderplastocht 100 Rob Verhoeven Den Toel Olland
19 sept Zondag 8 u Strabrechtse Heide 100 Jan v Herpen
26 sept Zondag 8 u ?????? 100 Gabri en Bertil  ??????
3 okt  zondag ???????? ???????? ??????
10 okt Zondag 8.30 u Siberië 90 Hans vd Heijden Overloon
17 okt Zondag 8.30 u IJsvogeltocht 85 John Scholtes Lith
24 okt Zondag 9 u Bakel 75 Vincent v Casteren Bakel
31 okt Zondag 9 u Sluitingtocht 70 Rob Verhoeven  Cuijk

 

Heb je vragen of opmerkingen ?

Neem contact met ons op :

envelop

Aantal bezoekers
1
Online

Facebook TTV Uden

facebook