Ketelaarssmal.jpgWillems-Verstegen_Miniatuur.pngbodyvision2_100.jpglogo_ttvuden_Custom.jpg

 

Toerkalender groep 3  2021

 wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Herman Vissers

  

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand Toerleider(s) Bijzonderheden
7 mrt Zondag 9 u Regelmatigheids rit ??? TTV Uden organisatie
14 mrt Zondag 9 u Openings rit 70 Hans vd Heijden St.Walrick Overasselt
21 mrt Zondag 9 u Alphen Molen 80 Vincent v Casteren De Molen
28 mrt Zondag 8,45u gastenrijdenstocht 80 Hans vd Heijden St.Walrick 
29 mrt Zondag 8 u Deurne tocht 90 Wim v Els Rick v.Bommel Deurne
5 apr 2e paasdag 8 u Klein Amerika 90 John Scholtes t Zwaantje Groesbeek
11 apr zondag 8 u Heusden 100 Jan v Herpen Emmamolen
18 apr Zondag 8 u Vliegveld Welschap 100 Wim v Els Oirschot
24 apr zaterdag 6.45 Koningstocht/Zuid Limburg 110 Gerard V +Wim + Arko + Bert 8:30 uur in Bunde
25 apr Zondag 8 u langs de Maas naar het zuiden 105 Gabri en Bertil Aijen
2 mei Zondag 8 u Oisterwijk 100 John Scholtes Oirschot
9 mei zondag 8 u Grafwegen 100 Herman Vissers Frasselt
13 mei hemelv ?? Postbank 90 Jan van Herpen + Gerard vd B Hoenderloo
16 mei Zondag 8 u Beek Ubbergen 110 Peter Gardien Heksendans – Berg en Dal
24 mei 2e pinksterdag 8.30 u Openingsrit 70 Hans van der Heijden St. Walrick
30 mei zondag 08.30 u Openingsrit 70 Hans van der Heijden St. Walrick
6 juni Zondag 08.30 u Alphen Molen 80 Vincent v Casteren De Molen
13 juni Zondag 8 u Deurne tocht 90 Wim v Els / Rick v Bommel Deurne
20 juni zondag 8 u Klein Amerika 90 John Scholtes Zwaantje Groesbeek
27 juni Zondag 8.u Strabrechtse Heide 100 Jan v Herpen  
4 juli Zondag 8 u Reichswald tocht 100 Peter Gardien
11 juli Zondag 8 u Langs De Maas  100 Angelique Scheepmaker Molen Alphen
18 juli Kermisborrel 8 u Groenewoud Meierijstad    100 Jan Nabuurs Gemonde
25 juli Zondag 8 u Pontje Goch 100 Rick van Bommel Siebengewald
1 aug Zondag 8 u Meierijtocht 100 Vincent v Casteren Emmamolen
8 aug Zondag 8 u Berg en Dal 100 Jan Nabuurs
15 aug Zondag 8 u Peeltocht 100 Jan Nabuurs Morgenstond
22 aug Zondag 8 u Ooijpolder 110 Herman John Scholtes Millingen
29 aug Zondag 8 u Maas en Waal 110 Hans vd Heijden Rossum
5 sept Zondag 8 u Geijsteren 100 Judith Wijnhoven + Gerard vd Brink Geijsteren
12 sept Zondag 8 u Zuiderplastocht 100 Rob Verhoeven Den Toel Olland
19 sept Zondag 7.30 u Kevelaer 130 Jan v Herpen Kevelaar 
26 sept Zondag 8 u ?????? 100 Gabri en Bertil  ??????
3 okt  zondag ???????? ???????? ??????
10 okt Zondag 8.30 u Siberië 90 Hans vd Heijden Overloon
17 okt Zondag 8.30 u IJsvogeltocht 85 John Scholtes Lith
24 okt Zondag 9 u Bakel 75 Vincent v Casteren Bakel
31 okt Zondag 9 u Sluitingtocht 70 Rob Verhoeven  Cuijk

 

Heb je vragen of opmerkingen ?

Neem contact met ons op :

envelop

Aantal bezoekers
2
Online

Facebook TTV Uden

facebook