Ketelaarssmal.jpgWillems-Verstegen_Miniatuur.pngbodyvision2_100.jpglogo_ttvuden_Custom.jpg

 

Toerkalender groep 1 - 2    2021

wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Frank van Driel

 

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand Toerleider(s) Bijzonderheden
7-mrt zondag 9.00 Regelmatigheids rit ??? Even Resort
14-mrt zondag 9.00 Aarle Rixtel - Son 70 Mart Smits Haven, Son
21-mrt zondag 9.00 Tivoli Kleve (start Tivoli) 75 Frank van Driel Kleve, cafe Wanders
28-mrt zondag 9.00 Niftrik 80 Mies van Dijk Niftrik
4-apr zondag 8.00 1-de paasdag 90 vrije toertocht
5-apr maandag 8.00 Totenhugel (start Siebengew.) 95/120 Harrie van de Bungelaar Siebengewald
11-apr zondag 8.00 Drunense Duinen 100 Frank van Driel           Rustende Jager               
18-apr zondag 8.00 Berg en Dal Swaantje 100 Jos van Lanen              t Swaantje                      
25-apr zondag 8.00 Oisterwijkse bossen 100 Mies v. Dijk De Oude Smidse Oirschot
28-apr zaterdag 8.00 koningstocht Limburg 125 Gerard Verhoeven / Arko Scheepmakers 8:30 uur in Bunde
2-mei zondag 8.00 Grafwegentocht Swaantje 100 Jos van Sambeek 't Swaantje
9-mei zondag 8.00 Ewijk - SpiegelWaal 105 Frank van Driel 't Swaantje
14-mei vrijdag 8.00 Vrije tocht (hemelvaart) 100
16-mei zondag 8.00 Maaslandroute Alphen 100 Mies van Dijk Lith of de Molen Alphen
23-mei zondag 8.00 Vrije tocht Pinksteren 115
24-mei maandag 8.00 Drunense Duinen 85 Frank van Driel             Rustende Jager               
30-mei zondag 8.00 Emma Molen 90 Henny Kaak Nieuwkuijk
6-jun zondag 8.00 Griendsveen 100 Mies van Dijlk Griendsveen 
13-jun zondag 8.00 Tivoli Hekesenketel 110 Harry Meulenhof de Heksenketel
20-jun zondag 8.00 Bommelerwaard 100 Mart Smits Zaltbommel
27-jun zondag 8.00 Waaltocht 100 Frank van Driel               t Swaantje                      
4-jul zondag 8.00 Beneden-Leeuwen 110 Jos van Sambeek Beneden-Leeuwen
11-jul zondag 8.00 Grebbeberg 110 Henny Kaak t Viaduct Rhenen
18-jul zondag 8.00 gezamenlijk koffie groep 1-5 110 Carien van Ham Beachclub Sunrise Best
25-jul zondag 8.00 Heusdentocht 110 Jan Jacobs Heusden 
1-aug zondag 8.00 Bockenrijderstocht 110 Frank v.Driel Landgoed Utrecht
8-aug zondag 8.00 Drunense Duinen 100 Jos van Sambeek         Rustende Jager               
15-aug zondag 8.00 Kerkdriel 100 Jos van Lanen De Molen Alphen
22-aug zondag 8.00 Grenslandtocht 110 Mart Smits            Hulmerheide                   
29-aug zondag 7.30 Emmerich 125 Frank van Driel Tolkamer
5-sep zondag 8.00 Noord-Limburg 115 Mies van Dijk Well 
12-sep zondag 8.00 Reichswald 110 Harrie van de Bungelaar Kleve
19-sep zondag 8.00 Westerbouwing 115 Frank van Driel Westerbouwing
26-sep zondag 8.00 langs de Maas & Waal 110 Marian Huijben Rossum
3-okt zondag 9.00 Plasmolen Swaantje 100 Harry Meulenhof t Swaantje
10-okt zondag 9.00 Mierlo 90 Mart Smits Mierlo
17-okt zondag 9.00 Grafwegentocht Swaantje 90 Bert van Summeren t Swaantje
24-okt zondag 9.00 De 7 Dwergen Cuijk 80 Jos van Sambeek De 7 Dwergen Sint-Agatha
31-okt zondag 9.00 Son 70 Mies van Dijk Haven, Son

Heb je vragen of opmerkingen ?

Neem contact met ons op :

envelop

Aantal bezoekers
1
Online

Facebook TTV Uden

facebook