Toerkalender groep 1 - 2    2019

wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Ben Cuppen

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand Toerleider(s) Bijzonderheden
3-mrt zondag 9.00 Son 70 Ben Cuppen
Haven Son
10-mrt zondag 08:45 Regelmatigheids rit
???   Teugel Resort
17-mrt zondag 9.00 Poldertocht via veerpont Alphen 80 Henk van de Hoogen De Molen Alphen
24-mrt zondag 9.00 Walrick(gastrijderstocht) 80 Ben Cuppen Restaurant Walrick
31-mrt zondag 9.00 Mierlo 85 Jan van Geelkerken/Mart Smits
Mierlo
7-apr zondag 8.00 Peeltocht Griendsveen 100 Jos van Sambeek Griendsveen
14-apr zondag 8.00 Drunense Duinen 100 Gerard Verhoeven Rustende Jager            
21-apr zondag 8.00 1-de paasdag 100 vrije toertocht
22-apr maandag 2-de paasdag/ Noord Limburg 100   ?? /   Ben Cuppen Geijsteren
27-apr zaterdag 8.00 koningstocht Limburg 125 Gerard Verhoeven / Arko Scheepmakers 8:30 uur in Bunde
28-apr zondag 8.00 Grafwegentocht Swaantje 100 Tonnie van Kuijk 't Swaantje
5-mei zondag 8.00 Maaslandroute Alphen 110 Ben Cuppen Molen Alphen
12-mei zondag 8.00 Oisterwijkse bossen 100 Gerard Verhoeven Klein Spyk Oisterwijk
19-mei zondag 8.00 Strabrechtse Heide  100 Henny Kaak/Mies van Dijk
Mierlo
26-mei zondag 8.00 Kleef Reichswald  110 Tonnie van Kuijk/Frank van Driel
Kleef
30-mei donderdag 8.00 Vrije tocht (hemelvaart) 100
2-jun zondag 8.00 Wellsebrugtocht 110 Henny Kaak Well
9-jun zondag 8.00 Vrije tocht (Pinksteren) 100
10-jun maandag 8.00 Grebbeberg 2-pinksterdag 110 Lambert Wijdeven t Viaduct Rhenen
16-jun zondag 8.00 Gezamelijke tocht 100   Gezamelijke koffie
23-jun zondag 8.00 Reichswald 110 Lambert Wijdeven t Swaantje
30-jun zondag 8.00 Beneden-Leeuwen 110 Tonnie van Kuijk Beneden-Leeuwen
7-jul zondag 8.00 Bockenrijderstocht 110 Gerard Verhoeven/Frank van Driel
Landgoed Utrecht
14-jul zondag 8.00 Noord-Limburg Geijsteren  110 Ben Cuppen Geijsteren
21-jul zondag 8.00 Emmamolentocht 100 Henny Kaak Emmamolen Nieuwkuijk
28-jul zondag 8.00 Vessemtocht 100 Theo vd Berg/Ben Cuppen Vessem
4-aug zondag 8.00 Heusdentocht 110 Gerard Verhoeven Heusden
11-aug zondag 8.00 Peeltocht Griendsveen 100 Henk vd.Hoogen Griendsveen
18-aug zondag 8.00 Waaltocht 110 Arko Scheepmaker/?? Tivoli
25-aug zondag 8.00 Noord-Limburg 110 Ben Cuppen Geijsteren
1-sep zondag 8.00 Kerkdriel 100 Henk van de Hoogen De Molen Alphen
8-sep zondag 8.00 Grebbeberg 110 Jos van Sambeek t Viaduct Rhenen
15-sep zondag 8.00 Zaltbommel 100 Gerard Verhoeven
Zaltbommel
22-sep zondag 8.00 Reichswald 110 Arko Scheepmaker/Theo Verheij
Kleve
29-sep zondag 8.00 Om Venraij  100 Henk van de Hoogen Geijsteren
6-okt zondag 9.00 Mierlo 80 Theo vd Berg/Mart Smits
Mierlo
13-okt zondag 9.00 st Walrick 80 Ben Cuppen st Walrick
20-okt zondag 9.00 De 7 Dwergen Cuijk 80 Jos van Sambeek De 7 Dwergen Sint-Agatha
27-okt zondag 9.00 Son 70 Henk vd Hoogen Haven, Son