Toerkalender groep 3  2019

wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Herman Vissers

3 mrt Zondag Carnaval
10 mrt Zondag 9 u Regelmatigheids rit ??? TTV Uden organisatie
17 mrt Zondag 9 u Openings rit 70 Hans vd Heijden St.Walrick Overasselt
24 mrt Zondag 9 u Gastrijderstocht 80 John Scholtes St Walrick
31-mrt Zondag 8,45u Alphen Molen 80

Peter Sneepels en

John de Wolff

De Molen 
7 apr Zondag 8 u Deurne tocht 90 Wim v Els Rick v.Bommel Deurne
14 apr Zondag 8 u Heusden 100 Marc v Riet  Jan v Herpen Emmamolen
22 apr 2e paasdag 8 u Klein Amerika 90 Hans vd Heijden Anko t Zwaantje Groesbeek
27 apr zaterdag 6.45 Koningstocht/Zuid Limburg 110 Gerard V +Wim + Arko + Bert 8:30 uur in Bunde
28 apr Zondag 8 u Vliegveld Welschap 100 Wim v Els Vincent oirschot
5 mei zondag 8 u Grafwegen 100 Herman Frasselt
12 mei Zondag 8 u Oisterwijk 100 Marc John Scholtes Oirschot
19 mei Zondag 8 u Beek Ubbergen 110 Peter Gardien Heksendans – Berg en Dal
26 mei Zondag 8 u Meerlo 110 Herman Vincent Geijsteren
30 mei hemelv ?? Posbank 90 Jan van Herpen + Gerard vd B Hoenderloo
2 juni Zondag 8 u Grebbenberg tocht 100 Judith Wijnhoven + Gerard vd Brink Rhenen
10 juni 2e pinksterdag 8 u Waal & Ouwe-Holle 100 Peter Gardien Heksendans – Berg en Dal
16 juni Zondag 8 u Gezamenlijke clubrit 1,2,3,4 Herman Vissers + Jan v Herpen

Kasteel Stapelen

Samenkomst ca 10.00 uur Boxtel

23 juni Zondag 8 u Luchtmachttocht 100 Marc v Riet Chris Kuipers Helenaveen
30 juni Zondag 8 u Berg en Dal met stukje Duitsland 100 Wim v Els Koffie in Berg en Dal 
7 juli Zondag 7.30 Kevelaer 130 Jan van der Aalsvoort  Kevelaer
14 juli Zondag 8 u Langs De Maas  100 Rob Verhoeven + Angelique  Molen Alphen
21 juli Zondag 8 u Groene Woud Meierijstad 95 Jan Nabuurs Kermisborrel
28 juli Zondag 8 u Pontje Goch 100 Chris Rick van Bommel Siebengewald
4 aug Zondag 8 u Meierijtocht 100 Jan van der Aalsvoort  Emmamolen
11 aug Zondag 8 u Reichswald tocht 100 Peter Gardien Vincent
18 aug Zondag 8 u Peeltocht 100 Jan Nabuurs Morgenstond
25 aug Zondag 8 u Ooijpolder 110 Herman John Scholtes Millingen
28 aug Woensdag 8,30 u IJsselberkeltocht ????? 135 Bert Leo Heerenberg
1 sept Zondag 8 u Maas en Waal 110 Hans vd Heijden Rossum
8 sept Zondag 8 u Zuiderplastocht 100 Rob Verhoeven Anko Den Toel Olland
15 sept Zondag 8 u langs de Maas naar het zuiden 105 Gabri en Bertil Aijen
22 sept Zondag 8 u Geijsteren 100 Judith Wijnhoven + Gerard vd Brink Geijsteren
29 sept Zondag 8 u Strabrechtse Heide 100 Bart vd Heijden Jan v Herpen
6 okt Zondag 8.30 u Siberië 90 Hans vd Heijden Overloon
13 okt Zondag 8.30 u IJsvogeltocht 85 Marc v Riet John Scholtes Lith
20 okt Zondag 9 u Bakel 75 Chris Kuipers Vincent Bakel
27 okt Zondag 9 u Sluitingtocht 70 Rob Verhoeven  Horizon Cuijk