a-ttvuden.jpgb-bodyvision.jpgc-Vraag.jpgd-logo_ketelaars.jpge-Willems-Verstegen_Miniatuur.png

 Toerkalender groep 3  2022

 wijzigingen zelf regelen en doorgeven aan coordinator: Herman Vissers

 

Datum Dag Tijd Naam van de tocht Afstand toerleider(s) Bijzonderheden
06 mrt zondag 9 u Openings rit 70 Hans vd Heijden St.Walrick Overasselt
13 mrt zondag 9 u Rondje Nuenen 70 John vd Burg - Hans vd Heijden Nuenen
20 mrt Zondag 9 u Grotelse Heide 75 Rinus van Oudenaarde - Theo Verheij Grotelse Heide
27 mrt Zondag 9 u Maastocht 75 Gerard Verhoeven - Theo vd Berg koffie in Grave
03 apr zondag 8,30u gastrijderstocht 80 Jan Nabuurs - Mart Smits St.Walrick 
10 apr Zondag 8 u Deurne tocht 90 Wim v Els - Rick v.Bommel Deurne
18 apr 2e paasdag 8 u Klein Amerika 90 Theo vd Berg - Gerrit Raijmakers t Zwaantje Groesbeek
24 apr zondag 8 u Heusden 100 Jan v Herpen - Hugo de Bie Emmamolen
27 apr woensdag Koningstocht/Zuid Limburg TTV Uden 8:30 uur in Bunde
1 mei Zondag 8 u Grafwegen 100 Richard vd Berg - Wim v Els Frasselt
8 mei zondag 8 u Oirschot 100 John Scholtes - Arie Bos Oirschot
15 mei zondag 8 u Pontje Goch 100 Rick van Bommel - Rinus van Oudenaarde Siebengewald
22 mei zondag 8 u Meerlo 110 Herman Vissers - Hugo de Bie Geijsteren
26 mei hemelvaart 8 u Luchtmachttocht 100 Vincent v Casteren - John vd Burg Helenaveen
29 mei zondag 8 u Waal & Ouwe-Holle 100 Peter Gardien - Theo Verheij Heksendans – Berg en Dal
6 juni 2e pinksterdag

08.30

Zie bijzonderheden

Pinkstertocht Posbank 90 Jan van Herpen - Gerard vd B

verzamelen 08.30 uur

Sportcomplex Papendal

12 juni Zondag 8 u Gezamenlijke tocht 1,2,3,4,5 Herman Vissers - Arie Bos  Boxtel
19 juni zondag 8 u Vessem 110 Mart Smits - Theo vd Berg ????
26 juni Zondag 7.30u Kevelaer 130 Jan v Herpen _ Wim van Els Kevelaar
3 juli Zondag 8 u Reichswald tocht 100 Peter Gardien - Hans vd Heijden ????
10 juli Zondag 8 u Langs De Maas  100 Henk van den Hoogen - Judith Wijnhoven Molen Alphen
17 juli Kermisborrel 8 u Groenewoud Meierijstad    100 Jan Nabuurs - Rinus vd Oudenaarde Gemonde
24 juli Zondag 8 u Strabrechtse Heide 108 Mart Smits - Jan Nabuurs

Golfclub 't Woold

Asten Heusen

31 juli zondag 8 u Meierijtocht 107 Vincent v Casteren - Gerrit Raaijmakers Emmamolen
7 aug Zondag 8 u Berg en Dal 100 Richard vd Berg - Hugo de Bie ????
14 aug Zondag 8 u Peeltocht 100 Jan Nabuurs - Henk van den Hoogen Morgenstond
21 aug Zondag 8 u Ooijpolder 102 Arie Bos - Hans van der Heijden Thornse Molen
28 aug Zondag 8 u De Maas 100 Judith Wijnhoven - Gerard vd Brink "Veerhuis" Oeffelt
4 sept Zondag 8 u Winssen - Gennep 105 Hans vd Heijden "De Dolfijn"  Mook
11 sept Zondag 8 u Zuiderplastocht 100 Rob Verhoeven - John vd Burg Den Toel Olland
18 sept Zondag 8 u Beek Ubbergen 110 Peter Gardien - Jan v. Herpen Heksendans – Berg en Dal
25 sept Zondag 8 u Geijsteren 105 Judith Wijnhoven - Gerard vd Brink Geijsteren
2 okt  zondag 8 u Vliegveld Welschap 100 Gerard Verhoeven - Mart Smits Oirschot
9 okt Zondag 8.30 u Siberië 90 Hans vd Heijden - Theo Verheij Overloon
16 okt Zondag 8.30 u IJsvogeltocht 85 John Scholtes - Richard vd Berg Lith
23 okt Zondag 9 u Bakel 75 Vincent v Casteren - Henk van den Hoogen Bakel
30 okt Zondag 9 u Sluitingtocht 70 Rob Verhoeven - Rinus vd Oudenaarde  Cuijk

Heb je vragen of opmerkingen ?

Neem contact met ons op :

envelop

Aantal bezoekers
1
Online

Facebook TTV Uden

facebook